info@inlei.ee
Top

Koolitused viiakse läbi salongiruumis, üldpinnaga 60 m2. Õpperuumis on lauad, tahvel, toolid, TV, ühekordsed sussid, pastakas, õpperaamat. Praktika jaoks on spetsiaalsed valgustid (ringlamp LED), töölauad, toolid, reguleeritavad kliendivoodid, UV sterilisaator, kuumaõhu sterilisaator, antiseptilised desinfitseerimisevahendid, ühekordsed vahendid (vatipadjad, vatitikud, geelpadjad, salvrätikud, kammid), pintsetid, vajalikud vahendid ripsmete lamineerimiseks: lokirullid, Form1 Fix2 Filler3 ained, Helper s-kujuline hari, Fixing liim, soolane lahus, vaht meigi eemaldamiseks ja loomulike ripsmete ning ripsmepikenduste puhastamiseks ja hooldamiseks.

Koolitusele registreerimisel tuleb tasuda ettemaks 100 eurot. Koolitusele mitteilmumisel või etteteatamisega vähem kui 5 päeva enne koolituse algust ei kuulu koolituse ettemaks tagastamisele.

Koolituse lõppedes saadame õpilasele tagasiside vormi rahulolu küsitluse näol, mida me ise hiljem hindame. Tänu tagasisidele saame muuta enda koolitusi veelgi paremaks ning efektiivsemaks.

Täiendav informatsioon

Uuendame enda õppematerjalid, makrouuringud, pildid, videomaterjalid kord aastas, et anda koolitusel õpilasele edasi kõige uuem informatsioon antud valdkonna kohta. Värskendame nii paberkandjal koolitusmanuaale kui ka videomaterjale.

Kõik meie koolitajad on läbinud vajalikud koolitused ning käivad kord aastas täiendkoolitusel, et hoida end kursis antud valdkonna muudatustega. Koolitajad peavad olema aktiivselt tegutsenud õpetata valdkonnas ning omama vastavasisulist haridust, kogemust, mida nad on võimelised tõestama. Pärast tagasisidelehtede saamist õpilaste poolt analüüsib kooli juhtkond nii koolitustulemused kui ka tagasisidelehtede sisu läbi ja teeb parendusettepanekud koolitajale.

Kord aastas vaatame üle õppekeskkonna, kus hindame õppekeskkonna ja inventari vastavust erialastele nõuetele. Kuna meil on kõrged professionaalsed teadmised antud erialal ning tegeleme igapäevaselt toodete arendusega, siis korraldame ümber enda õppekeskkonda vastavalt vajadusele ja uuendustele.

Reset Password