info@inlei.ee
Top

InLei® toodab professionaalseid ripsmete ja kulmude ilutooteid just riigi suurimas tööstuspiirkonnas: Põhja-Itaalias.

Tootmine Itaalia territooriumil oli õige valik mitte ainult kõrgeima kvaliteedi ja „Made in Italy“ eristava märgi saamiseks, vaid ka tootmisprotsessi maksimaalse kiiruse ning õigeaegsete tarnete tagamiseks.

InLei® kaubamärk on kõrge kvaliteedi ja usaldusväärsuse sümbol. Soovime, et meie tooteid seostataks „kindlustundega“, et neist saaks professionaalidele stabiilne tugi. Oleme taasavastanud teadlaste ja iluprofessionaalide vahelise koostöö, hoolitsedes selle eest, et need kaks maailma kokku puutuksid ja tõhusalt ühes suunas töötama hakkaksid. Meie ühine eesmärk on tuua esile spetsiifilised kulmude ja ripsmete kaubasektori vajadused – ja neid mitmekordselt ületada!

Meie ettevõte on sügavalt pühendunud uute kosmeetiliste koostiste uurimisele ja arendamisele, säilitades eelkõige esmase tooraine kõrge kvaliteedi.

Iga klient on meile oluline, tahame kõik vajadused tõrgeteta rahuldada, püüdleme kõrgeimate äristandardite poole – garanteerime kompetentsi ja kõrge teenindustaseme.

Töötame üksteisega harmoonias – just nimelt see on kvaliteedi alus ja garantii. Tootmise igat faasi kontrollitakse alates tooraine valikust kuni toote lõpliku valmimiseni pidevalt.

Reset Password