info@inlei.ee

No products in the cart.

Top

InLei veebipoes on võimalik valida 2 kohaletoimetamise viisi vahel:

  • Itella SmartPost pakiautomaadid Eesti piires

Kaup jõuab kohale vastavalt tellimuse vormistamisel valitud kohaletoimetamise viisile üldjuhul hijemalt ülejärgneval tööpäeval.

  • Itella SmartPost pakiautomaadid Soome piires

Kaup jõuab kohale vastavalt tellimuse vormistamisel valitud kohaletoimetamise viisile:
Helsingisse 1-3 tööpäeva jooksul
mujal Soomes 3-5 tööpäeva jooksul

Tellitud kaup pakitakse 24 tunni jooksul peale ülekande laekumist Armapro OÜ arveldusarvele.
Postitused pakiautomaatidesse tehakse E-R kell 15.00-18.00

Paki saabumisel saadetakse kliendi mobiilile teade ning isiklik uksekood. Kliendil tuleb kood sisestada pakiautomaadi arvutisse, seejärel avaneb pakiautomaadi uks ning Klient saab kauba kätte. Saadetist hoitakse pakiautomaadis 7 päeva alates paki sisestamisest. Kui Klient ei ole pakki 7 päeva jooksul väljastanud, tagastatakse see kauba saatjale. Kui pakk on tagastatud, tuleb paki kättesaamiseks Kliendil postikulu uuesti tasuda.
InLei veebipood vastutab tellitud ja ostetud kauba eest selle transportimise jooksul, kauba kättesaamise hetkest läheb kauba kahjustumise ja/või kadumise risk üle tellijale. Juhul, kui tellija on kauba kättesaajana märkinud kolmanda isiku (näiteks kingituse saaja), kinnitab ta vastava korralduse andmisega, et nimetatud isik võtab endale kauba vastuvõtmise kohustuse ja vastutuse selle juhusliku kahjustumise ja/või hävimise riski eest alates kauba vastuvõtmisest pakiautomaadist. Inlei veebipood ei saa tellimusi tagasi kutsuda pärast kauba väljasaatmist (s.t. juhul, kui kaup on tellijale välja saadetud, jääb kohaletoimetamiskulu tellija kanda ning kauba mittesobimise korral kehtib talle tavapärane 14-päevane tagastamisõigus).

Reset Password